Ana Sayfa / YENİ İŞ FIRSATLARI / CLİXSENSE SİTE İNCELEME VE ÖDEME YÖNTEMLERİ

CLİXSENSE SİTE İNCELEME VE ÖDEME YÖNTEMLERİ

CLİXSENSE SİTE İNCELEME VE ÖDEME YÖNTEMLERİ

Bir önceki yazımda tanıtımını yapmaya çalıştığım ClixSense sitemizin ödeme kanıtlarını ve bu sitede nasıl daha çok kazanılacağını anlatmaya çalışacağım.

ClixSense te en önemli unsur anket profil bilgilerinizi tamamen dürüst ve doğru şekilde belirtmenizdir. Burada sizi yılgınlığa en büyük unsur ilk başlarda biraz sıkıcı olmasıdır. Çünkü bende aynı şeyleri yaşadım ve yaklaşık bir yıl bu siteyi hiç önemsemedim. Fakat şu anda gerçekten ClixSense in diğer sitelere göre daha net kazanç sağladığı ve güvenilir olmasıdır.

Ödeme yöntemleri ise oldukça rahat olarak kullanılan, Skrill kullanımı çok kolay ve referans sistemi olan bir ödeme aracıdır. Güvenlik olarak ta oldukça gelişmiş bir sistemdir. Bir de Payoneer isimli bir aracı kurum var, ben en son çekimi bunun aracılığı ile yaptım. Bunda 50 $ alt limit sınırlaması var. Ama hızlı bir şekilde ödemenizi alabiliyorsunuz.

Aşağıda her iki sistemden almış olduğum ödeme ekran görüntülerini sizlerle paylaşmak isterim.

SKRILL TRANSFERLER

PAYOONER TRANSFERLER

Cem DİKENEL

info@cemdikenel.com

REFERANS LİNK : https://csl.ink/4eHl 

Hakkında Cem Dikenel

Farklı Yazılar

ANKET DOLDURARAK PARA KAZANILABİLİNİR Mİ?

ANKET DOLDURARAK PARA KAZANILABİLİNİR Mİ? Anket doldurarak para kazanılabilinir mi? Denemeden bu tarz işlere insanların inanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.